GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 4264113

nr 426 4113

Skålar

2st, Kina, 1800-tal, längd: 23 (1st med nagg)

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 4 september 2006

4/9 15:37:45 1      Vinnande bud